SB 25 Pro

Kód: BOSB102025
Profesionální jednokotoučový stroj pro broušení podlah SB 25 PRO s pracovní šíří 43 cm. Stroj robustní konstrukce s bezúdržbovou planetovou převodovkou, nárazuodolnou rukojetí a výkonným elektromotorem - 1850 W.
Napětí
Napětí
220 V
Přítlak kartáče
Přítlak kartáče
59 kg
Hmotnost
Hmotnost
59 kg
Kapacita nádoby
Kapacita nádoby
12 l
Výkon
Výkon
1850 W
SB 25 Pro

Detailní popis

SB 25 PRO je profesionální jednokotoučoý mycí stroj robustní konstrukce vyvinutý pro každodenní používání. jednokotoučový stroj SB 25 PRO byl speciálně navržen pro podlaháře pro broušení podlah. Samozřejmostí je použití stroje i pro mytí, drhnutí nebo hloubkové čištění podlah. Jeho hmotnost 56 kg Vám zajistí nejlepší možné účinky drhnutí ve své kategorii. Podlaháři ocení jednoduchou ovladatelnost a robustní konstrukci stroje. Jedním z prvků, které oceníte při každodenní činnosti je zcela nové ergonomické madlo na hlíníkové tyči oválného tvaru zajišťuje snadné ovládání a manpulaci se strojem.

Silný motor s bezúdržbovou planetovou převodovkou Vám poskytne požadovaný výkon a dlouhou životnost. Motor je usazen v celekovovém rámu robustním rámu. Motor je osazen celokovovým krytem a díky tomu Vám nepopraskají žádné plastové díly jako u jiných značek, které opláštění zajišťují plastovými kryty, které při prvním nárazu prasknou. Stroje jsou konstruovány pro každodenní použití pro profesionály.

SB 25 PRO je jednokotoučový stroj určený pro náročnou práci v náročném prostředí a tomu odpovídá i konstrukce. Hliníková tyč madla je specielně rozšířená, nasazená na masivní kloub určený pro nastavení náklonu madla podle potřeby obsluhy.

Jednokotoučový stroj SB 25 PRO je vybaven odolnými zadními koly určenými pro snadnou přepravu stroje. Stroj jednoduše naklopíte a převezete na potřebné místo. Stejně tak jednoduše lze madlo sklopit a stroj umístit do osobního vozidla či dodávky a použít na jiné zakázce.

Objevujte výhody jednokotoučových strojů a staňte se dalšími spokojenými uživateli výrobků, které jsou oblíbeny pro svou kvalitu a jednoduchost. Jednokotoučový stroj SB 25 PRO je v základu vybaven:

  • stroj
  • madlo
  • kartáč
  • unášeč padu

Unášeč brusného papíru nebo brusných mřížek pro broušení betonu či dřevěných podlah je volitelným příslušenstvím a je dodáván za příplatek.

Jednokotoučový stroj na broušení podlah, mytí podlah, drhnutí podlah SB 25 PRO je po modelu SB 20 druhým nejprodávanějším strojem profesionální řady. Na trh jsme přišli jako první se zcela novou technologií jednokotoučových strojů. Objevujte naše stroje a získejte také předled o strojí EASY SINGLE SCRUB - jedinečná technologie, která kombinuje výhody hmotnosti a možnosti zcela jednoduché manipulace narozdíl od klasických jednokotoučových strojů. Easy Single Scrub technologie umožňuje ovládat stroj zcela jednoduše a stát s ním namístě bez pohybů madlem směrem nahoru nebo dolů jako u klasických jednokotoučových strojů.

Technické parametry

Napětí220 V
Frekvence 50 Hz
Motor kartáče1850 W
Přítlak kartáče59 kg
Pracovní šířka430 mm
Otáčky kartáče 175 ot./min
Hlučnost56 db (A)
Počet motorů1 ks
Hmotnost59 kg
Kapacita nádoby 12 l
Provedení nádobyplast
Výkon1850 W

Podobné produkty