SB 20

Kód: BOSB102020
Profesionální jednokotoučový stroj SB 20 s pracovní šíří 43 cm. Stroj robustní konstrukce s bezúdržbovou planetovou převodovkou, nárazuodolnou rukojetí a výkonným elektromotorem - 1500 W.
Napětí
Napětí
220 V
Přítlak kartáče
Přítlak kartáče
54 kg
Hmotnost
Hmotnost
54 kg
Kapacita nádoby
Kapacita nádoby
12 l
Výkon
Výkon
1500 W
 SB 20

Detailní popis

SB 20 je profesionální jednokotoučoý mycí stroj robustní konstrukce vyvinutí pro každodenní používání. jednokotoučový stroj SB 20 váží již v základu 54 kg. Touto celkovou hmotostí vyvíjí stroj tlak na podlahu a díky ní Vám zajistí nejlepší možné účinky drhnutí ve své kategorii. Hmotnost 54 kg tedy poskytuje vysoký účinek mytí, drhnutí či hloubkového čistění. Zcela nové ergonomické madlo na hlíníkové tyči oválného tvaru zajišťuje snadné ovládání a manpulaci se strojem.

Silný motor s bezúdržbovou planetovou převodovkou Vám poskytne požadovaný výkon a dlouhou životnost. Motor je usazen v celekovovém rámu robustním rámu. Motor je osazen celokovovým krytem a díky tomu Vám nepopraskají žádné plastové díly jako u jiných značek, které opláštění zajišťují plastovými kryty, které při prvním nárazu prasknou. Stroje jsou konstruovány pro každodenní použití pro profesionály.

SB 20 je jednokotoučový stroj určený pro náročnou práci v náročném prostředí a tomu odpovídá i konstrukce. Hliníková tyč madla je specielně rozšířená, nasazená na masivní kloub určený pro nastavení náklonu madla podle potřeby obsluhy.

Jednokotoučový stroj SB 20 je vybaven odolnými zadními koly určenými pro snadnou přepravu stroje. Stroj jednoduše naklopíte a převezete na potřebné místo. Stejně tak jednoduše lze madlo sklopit a stroj umístit do osobního vozidla či dodávky a použít na jiné zakázce.

Objevujte výhody jednokotoučových strojů a staňte se dalšími spokojenými uživateli výrobků, které jsou oblíbeny pro svou kvalitu a jednoduchost.

Naše jednokotoučové stroje našli své zákazníky napříč spektrem úkidových činností. Nejvíce jsou však dodávany úklidovým společnostem. Jednokotoučový stroj SB 20 si našel také své uplatnění mezi podlaháři na broušení dřevěných nebo betonových podlah. Jednokotoučový stroj SB 20 je entry levelem pro broušení podlah. Pro každodenní použití stroje pro broušení podlah, doporučuje jednokotoučový stroj SB 25 PRO, který byl vyvinut speciálně pro broušení podlah.

Technické parametry

Napětí220 V
Frekvence 50 Hz
Motor kartáče1500 W
Přítlak kartáče54 kg
Pracovní šířka430 mm
Otáčky kartáče 175 ot./min
Hlučnost54 db (A)
Počet motorů1 ks
Hmotnost54 kg
Kapacita nádoby 12 l
Provedení nádobyplast
Výkon1500 W

Podobné produkty