SB 15

Kód: BOSB102015
Profesionální jednokotoučový stroj SB 15 s pracovní šíří 43 cm. Stroj robustní konstrukce s bezúdržbovou planetovou převodovkou, nárazuodolnou rukojetí a výkonným elektromotorem - 1100 W.
Napětí
Napětí
220 V
Přítlak kartáče
Přítlak kartáče
48 kg
Hmotnost
Hmotnost
48 kg
Kapacita nádoby
Kapacita nádoby
12 l
Výkon
Výkon
1100 W
SB 15

Detailní popis

SB 15 je profesionální jednokotoučoý mycí stroj robustní konstrukce vyvinutí pro každodenní používání. jednokotoučový stroj SB 15 váží již v základu 48 kg. Tato hmotnost poskytuje vysoký účinek mytí, drhnutí či hloubkového čistění. Zcela nové ergonomické madlo na hlíníkové tyči oválného tvaru zajišťuje snadné ovládání a manpulaci se strojem.

Silný motor s bezúdržbovou planetovou převodovkou Vám poskytne požadovaný výkon a dlouhou životnost. Motor je usazen v celekovovém rámu robustním rámu. Motor je osazen celokovovým krytem a díky tomu Vám nepopraskají žádné plastové díly jako u jiných značek, které opláštění zajišťují plastovými kryty, které při prvním nárazu prasknou.

SB 15 je jednokotoučový stroj určený pro náročnou práci v náročném prostředí a tomu odpovídá i konstrukce. Hliníková tyč madla je specielně rozšířená nasazená na masivní kloub určený pro nastavení náklonu madla podle potřeby obsluhy.

Jednokotoučový stroj SB 15 je vybaven odolnými zadními koly určenými pro snadnou přepravu stroje. Stroj jednoduše naklopíte a převezete na potřebné místo. Stejně tak jednoduše lze madlo sklopit a stroj umístit do osobního vozidla či dodávky a použít na jiné zakázce.

Objevujte výhody jednokotoučových strojů a staňte se dalšími spokojenými uživateli výrobků, které jsou oblíbeny pro svou kvalitu a jednoduchost.

Naše jednokotoučové stroje našli své zákazníky napříč spektrem úkidových činností. Nejvíce jsou však dodávany úklidovým společnostem.

Technické parametry

Napětí220 V
Frekvence 50 Hz
Motor kartáče1100 W
Přítlak kartáče48 kg
Pracovní šířka430 mm
Otáčky kartáče 175 ot./min
Hlučnost54 db (A)
Počet motorů1 ks
Hmotnost48 kg
Kapacita nádoby 12 l
Provedení nádobyplast
Výkon1100 W

Podobné produkty