Easy Orbital

Kód: BOSBO02
Orbitální jednokotoučový stroj Easy Orbital určený pro mytí a leštění podlah je díky své technologii unikátním strojem s vysokou účinností pro čištění a leštění různých typů podlahových povrchů.
Napětí
Napětí
220 V
Přítlak kartáče
Přítlak kartáče
72 kg
Hmotnost
Hmotnost
76 kg
Kapacita nádoby
Kapacita nádoby
12 l
Výkon
Výkon
1500 W
Easy Orbital

Detailní popis

Easy Orbital vypadá jako klasický jednokotoučový stroj, ale je zcela jiný. Easy Orbital je díky své technologii revolučním strojem mezi jednokotoučovými stroji. Easy Orbital pracuje v rotačně-orbitálním pohybu, který vytváří konzistentní vibrace. Tyto vibrace podporují účinné čištění, protože umožňují plný a dlouhodobý kontakt čistícího kotouče s cílovou podlahou. Na rozdíl od běžného stroje na podlahu je systém Easy Orbital nejen stabilní, ale velmi snadno ovladatelný. Jeho stabilita je zajištěna jeho konzistentní vibrací.

Easy Orbital čistí podlahu kontaktními vibracemi přímo na čištěnou plochu. Tyto vibrace zajišťují jednodušší, účinější a rychlejší odstranění nečistot z podlahy. Easy Orbital se nepohybuje jako standardní stroj a proto je možné vyvinout konstantní tlak na určitou mycí plochu. Orbitální technologie umožňuje, aby čistící kotouč plně přilnul k podlaze.

Stroj disponuje 1490 otáčkami za minutu což stroji dodává neuvěřitou sílu a škálu pro jednotlivé aplikace. Se strojem dokážete ideálně vyčistit koberce, kdy díky technologii vybrací a otáčení kartáče vyčistíte i špínu, která je v koberci. K čištění koberců je nutné použít pad z mikrovlákna takzavný Bonet, který je určený na čištění koberců.

Následně na stroj upevníte leštící pad a můžete se vrhnout na leštění podlah, nebo klidně i na krystalizaci mramoru. Stroj je vhodný i pro čištění silně zašpiněných podlah v kombinaci s podlahovým padem, avšak v tomto směru je daleko účinější EASY SCRUBBER 15 nebo 20, které mají podstatně vyšší přítlak a učinnost mytí při nízkých otáčkách.

My v Bohmanu Vám rádi poradíme s výběrem toho správného stroje. U nás si stroj můžete vyzkoušet, ale také se poradit s našimi odborníky na čištění podlah a použití strojů.  Více jak 20 leté zkušenosti jak úklidových službách tak v prodeji úklidové techniky, široký sortiment, profesionalita a zákazník na prvním místě z nás dělají Vašeho spolehlivého dodavatele a rádce při výběru čisticí techniky.

Technické parametry

Napětí220 V
Frekvence 50 Hz
Motor kartáče1500 W
Přítlak kartáče72 kg
Pracovní šířka430 mm
Otáčky kartáče 150 ot./min
Hlučnost54 db (A)
Počet motorů1 ks
Hmotnost76 kg
Kapacita nádoby 12 l
Provedení nádobyplast
Výkon1500 W

Podobné produkty