703 SWD

Kód: BO10100019
SWD 703 - robustní profesionální vysavač řady WD je vysavač určený k vysávání prachu a tekutin.
Napětí
Napětí
220–240 V
Příkon
Příkon
3000 W
Podtlak
Podtlak
215 mBar
703 SWD

Detailní popis

Průmyslový vysavač Bohman 703 je kvalitní vysoce výkonný vysavač s robustní kontrukcí určený pro vysávání mokrých a suchých nečistot. Nádoba v nerezové úpravě, výpustní hadice, robustní podvozek a tři sací motory Vám poskytnout perfektní výkon pro ruzné aplikace vysávání. 

Již v základu naleznete bohaté příslušenství tohoto vysavače. Standardní balení vysavače obsahuje:

  • vysavač Bohman 703 SWD
  • kompletní hadici včetně koncovek na obou stranách
  • násadu na vysávání suchých nečistot (prachová hubice)
  • násadu na vysáváná tekutin
  • štěrbinovou násadu
  • prachový kartáč
  • filtrační koš s plovákem a látkovým filtrem

Vysavač je možné vybavit variabilním volitelným příslušenstvím jako je textilní mikro sáček, který Vám zajistí praktické a hygienické vysypávání nečistot z nádoby nebo nylonový filtrační vak, který zajistí zadržení jemných nečistot. Standardním filtrem ve vysavači je bavlněný filtračný vak uchycený na filtračním koši. Nylonovým filtrem zvýšíte jednak účinnost vysávání, ale také zamezíte zachytávání nečistot na bavlněném filtru. Bohman 703 SWD je profesionální průmyslový vysavač a je možné ho volitelně doplnit filtrační sadou "PRO-KIT", která Vám umožní vybavit vysavač omyvatelným filtrem, HEPA filrem nebo kovovým filtrem na hrubé nečistoty. Vysavač 703 SWD je možné také vybavit pevnou tlačnou sací lištou která se umísťuje na podvozek vysavače z přední strany. 

Vysavač Bohman 703 SWD je vhodný pro vysávání prachu a tekutin. Tři vysoce výkonné sací motory s dlouhou životností o jednotlivém výkonu 1000 W jsou zárukou nejlepšího výkonu pro odsávání nečistot.

Vysavač 703 SWD je vybaven 70 litrovou nádobou v nerezové úpravě, která je usazena na robustním podvozku. V přední části jsou umístěna profesionální otočná kolečka, zádní část je vybavena velkými pojezdovými koly pro snadnou manipulaci. Kovové madlo Vám usnadní práci s vysavačem a zajistí rychlé a jednoduché přesouvání vysavače z místa na místo

Hlava vysavače 703 SWD je vybavena madlem pro snadné odejmutí hlavy vysavače. Hlava vysavače na nasazena na nádobu a zajištěna odolnými kovovými klipsnami pro snadné otevírání a dlouhou životnost

Vysavač 703 SWD je kvalitní průmyslový vysavač s vysokým výkonem odsávání, robustní konstrukcí, kvalitním příslušenstvím již v ceně a rozsáhlým volitelným příslušenství, které z Vašeho vysavače udělá tohoto nejlepšího pomocníka.

Technické parametry

Napětí220–240 V
Frekvence 50 Hz
Délka hadice2,5 m
Příkon3000 W
Počet motorů3 ks
Délka přívodního kabelu7 m
Sací motor3000 W
Podtlak 215 mBar
Průměr příslušenství38 mm
Průtok vzduchu120 m³/h

Podobné produkty