15 SWD

Kód: BO10100016
Základní průmyslový vysavač 15 SWD je kvalitní vysavač s robustní kontrukcí určený pro vysávání mokrých a suchých nečistot.
Napětí
Napětí
220-240 V
Příkon
Příkon
1000 W
Průtok vzduchu
Průtok vzduchu
173 m³/h
15 SWD

Detailní popis

Základní průmyslový vysavač 15 SWD je kvalitní vysavač s robustní kontrukcí určený pro vysávání mokrých a suchých nečistot

Již v základu naleznete bohaté příslušenství tohoto vysavače. Standardní balení vysavače obsahuje:

  • vysavač 15 SWD
  • kompletní hadici včetně koncovek na obou stranách
  • přepínatelnou podlahovou hubici
  • násadu na vysáváná tekutin
  • štěrbinovou násadu
  • násadu na čalounění
  • prachový kartáč

Vysavač je možné vybavit variabilním volitelným příslušenstvím jako je textilní mikro sáček, který Vám zajistí praktické a hygienické vysypávání nečistot z nádoby nebo nylonový filtrační vak, který zajistí zadržení jemných nečistot. Standardním filtrem ve vysavači je bavlněný filtračný vak uchycený na filtračním koši. Nylonovým filtrem zvýšíte jednak účinnost vysávání, ale také zamezíte zachytávání nečistot na bavlněném filtru.

Pro vysávání mokrých nečistot nebo tekutin je vysavač vybaven filtračním košem s plovákem, který zabraňuje přeplnění vysavače. Hlava vysavače je usazena na nádrži a zajištěna kovovýmí klipsami, které snadno povolíte a nádobu můžete vylít nebo vysypat. 

Vysavač 15 SWD je vhodný pro vysávání prachu a tekutin. Vysoce výkonný dvoustupňový výkon o výkonu 1000 W Vám zajistí dlouhou životnost i vysoký výkon vysávání.

Robustní konstrukce, madlo pro snadné přenášení nebo robustní základna osazená čtyrmi kvalitními otočnými kolečky Vám zajistí snadné a nenáročné ovládání vysavače a snadnou manipulaci s vysavačem.

Technické parametry

Napětí220-240 V
Frekvence 50 Hz
Délka hadice2,5 m
Příkon1000 W
Počet motorů1 ks
Hmotnost7,6 kg
Délka přívodního kabelu7 m
Sací motor1000 W
Podtlak 210 mBar
Průměr příslušenství32 mm
Průtok vzduchu173 m³/h
Kapacita nádoby 15 l
Provedení nádobyINOX
Hlučnost66 db (A)

Podobné produkty