30 SWD

Kód: BO10100017
Průmyslový vysavač pro vysávání suchých nečistot a tekutin 30 SWD je vybaven kvalitním dvoustupňovým sacím motorem, 30 litrovou kovovou nádobou v nerezové úpravě, filtračním košem s textilním filtrem, plovákem a sadou příslušenství.
Napětí
Napětí
220–240 V
Příkon
Příkon
1000 W
Podtlak
Podtlak
240 mBar
30 SWD

Detailní popis

Průmyslový vysavač Bohman 30 SWD je kvalitní vysavač s robustní kontrukcí určený pro vysávání mokrých a suchých nečistot. Nádoba o obsahu 30 litrů Vám zajistí dostatek prostoru pro vysávání tekutin. 

Již v základu naleznete bohaté příslušenství tohoto vysavače. Standardní balení vysavače obsahuje:

  • vysavač Bohman 30 SWD
  • kompletní hadici včetně koncovek na obou stranách
  • násadu na vysávání suchých nečistot (prachová hubice)
  • násadu na vysáváná tekutin
  • štěrbinovou násadu
  • prachový kartáč

Vysavač je možné vybavit variabilním volitelným příslušenstvím jako je textilní mikro sáček, který Vám zajistí praktické a hygienické vysypávání nečistot z nádoby nebo nylonový filtrační vak, který zajistí zadržení jemných nečistot. Standardním filtrem ve vysavači je bavlněný filtračný vak uchycený na filtračním koši. Nylonovým filtrem zvýšíte jednak účinnost vysávání, ale také zamezíte zachytávání nečistot na bavlněném filtru. 30 SWD je profesionální vysavač a je možné ho vybavit filtrační sadou "PRO-KIT", která Vám umožní vybavit vysavač omyvatelným filtrem, HEPA filrem nebo kovovým filtrem na hrubé nečistoty.

Vysavač Bohman 30 SWD je vhodný pro vysávání prachu a tekutin. Vysoce výkonný dvoustupňový motor o výkonu 1000 W Vám zajistí dlouhou životnost i vysoký výkon vysávání.

Robustní konstrukcemadlo pro snadné přenášení nebo robustní základna osazená čtyrmi kvalitními otočnými kolečky Vám zajistí snadné a nenáročné ovládání vysavače a snadnou manipulaci s vysavačem

Vysavač 30 SWD je správnou volbou pro úklidové firmy, výrobní závody a další komerční prostory. Zárověň bude dlouholetým pomocníkem ve Vaší dílně.

Technické parametry

Napětí220–240 V
Frekvence 50 Hz
Délka hadice2,5 m
Příkon1000 W
Počet motorů1 ks
Délka přívodního kabelu7 m
Sací motor1000 W
Podtlak 240 mBar
Průměr příslušenství32 mm
Kapacita nádoby 30 l

Podobné produkty