V 12

Kód: BO22101002
Profesionální výkonný vysavač prachu V 12 určený pro úklidové firmy, hotely, školy. V 12 je vysavač pro výsávání suchých nečistot (vysávání prachu)
Napětí
Napětí
220–240 V
Hmotnost
Hmotnost
7 kg
Kapacita nádoby
Kapacita nádoby
12 l
V 12

Detailní popis

Vysavač prachu V 12 je prachový vysavač vyrobený s důrazem na detail. Naše vysavače mají spokojené zákazníky napříč spektrem zákazníků. Nejvíce dodávané jsou úklidovým společnostem, hotelům, školám, své uplatnění nacházejí také ve firmách, kancelářích, autoservisech a dalších komerčních objektech. 

V 12 je vybaven výkonným motorem 900 W, který splňuje nejnovější normy EU avšak zároveň poskytuje vynikající výkon při každodenním úklidu. Vysavač V 12 je vybaven kompletním příslušenstvím: kompletní hadice, 2x nerez trubka, vysoce výkonná přepínatelná podalhová hubice, prachový kartáček, štěrbinová násada, filtrační koš, textilní micro sáček.

Robustní konstrukce z odolného ABS plastu zajišťuje dlouhou životnost. Malá přední otočná kolečka zajišťují skvělou ovladatelnost a velká zadní kola zajišťují správnou stabilitu a ulehčují přejíždění přes prahy a jiné nástrahy při každodenním úklidu.

Ergonomický držák pro přenášení vysavače je zvýšen tak, abyste pod ním zcela lehce namotali přívodní kabel elektrické energie. Plastový, s důrazem na detail tvarovaný, vypínač vysavače je navržen tak, aby vysavač bylo možné zapnout jak nohou tak rukou.

Vstup do vysavače pro přívodní hadici byl navržen s důrazem na jednoduchost a zároveň tak, aby hadici nebylo možné z vysavače vytrhout.

Technické parametry

Napětí220–240 V
Frekvence 50 Hz
Délka hadice2,5 m
Příkon900 W
Počet motorů1 ks
Hmotnost7 kg
Délka přívodního kabelu8 m
Sací motor900 W
Podtlak 220 mBar
Průměr příslušenství32 mm
Průtok vzduchu155 m³/h
Kapacita nádoby 12 l
Hlučnost64 db (A)

Podobné produkty