V 12 HEPA

Kód: BO22101003
V 12 HEPA - profesionální vysavač prachu a suchých nečistot V 12 HEPA s účinným HEPA filtrem je ideální volbou vysavače pro hotely, úklidové firmy, školy, instituce. V poslední době je díky svému výkonu velice oblíbený také v domácnostech.
Napětí
Napětí
220–240 V
Hmotnost
Hmotnost
7 kg
Kapacita nádoby
Kapacita nádoby
12 l
V 12 HEPA

Detailní popis

Vysavač prachu V 12 je prachový vysavač vyrobený s důrazem na detail. Naše vysavače mají spokojené zákazníky napříč spektrem zákazníků. Nejvíce dodávané jsou úklidovým společnostem, hotelům, školám, své uplatnění nacházejí také ve firmách, kancelářích, autoservisech a dalších komerčních objektech. 

V 12 je vybaven výkonným motorem 900 W, který splňuje nejnovější normy EU avšak zároveň poskytuje vynikající výkon při každodenním úklidu. 

Robustní konstrukce z odolného ABS plastu zajišťuje dlouhou životnost. Malá přední otočná kolečka zajišťují skvělou ovladatelnost a velká zadní kola zajišťují správnou stabilitu a ulehčují přejíždění přes prahy a jiné nástrahy při každodenním úklidu.

Ergonomický držák pro přenášení vysavače je zvýšen tak, abyste pod ním zcela lehce namotali přívodní kabel elektrické energie. Plastový, s důrazem na detail tvarovaný, vypínač vysavače je navržen tak, aby vysavač bylo možné zapnout jak nohou tak rukou.

Vstup do vysavače pro přívodní hadici byl navržen s důrazem na jednoduchost a zároveň tak, aby hadici nebylo možné z vysavače vytrhout.

Technické parametry

Napětí220–240 V
Frekvence 50 Hz
Délka hadice2,5 m
Příkon900 W
Počet motorů1 ks
Hmotnost7 kg
Délka přívodního kabelu8 m
Sací motor900 W
Podtlak 220 mBar
Průměr příslušenství32 mm
Průtok vzduchu155 m³/h
Kapacita nádoby 12 l
Hlučnost64 db (A)

Podobné produkty