iC Evo Lion

Kód: BOEVO5
iC EVO LION - je zcela nový podlahový mycí stroj s technologí Inteligent Cleaning, kdy můžete se strojem uklízet jak směrem vpřed tak i vzad. Navíc je vybaven lithiovou baterií pro rychlé dobíjení.
Napětí
Napětí
36 V
Pracovní šířka
Pracovní šířka
280 mm
Přítlak kartáče
Přítlak kartáče
10 kg
Rozměry
Rozměry
758x376x392 mm
Šířka stírací lišty
Šířka stírací lišty
300 mm
iC Evo Lion

Detailní popis

iC EVO LION je zcela nový podlahový mycí stroj vybavený systémem Inteligent Cleaning. Díky Inteligent Cleaning System umožňuje iC EVO LION čistit a snadno odsát nečistoty v oblastech, kam ostatní stroje nemohou dosáhnout.

iC EVO LION je malý kompaktní podlahový mycí stroj s odsáváním jak ve směru vpřed tak ve směru vzad. Náš podlahový mycí stroj je navržen tak, aby vyhovoval potřebám každodenního čištění, zejména v těžko přístupných nebo členitých prostorách.

iC EVO LION je perfektní pro všechny oblasti, kde je nutné vyčistit až 1 000 m². Stroj je ideální pro úklidové firmy, komerční prostory a především pro provozovatele HO.RE.CA., majité showroomů, prodejen, ordinací apod. Zcela dokonalý a perfektní pro restaurace, hotely, jídelny, prodejny, výstavní plochy, ordinace, kliniky, showroomy vozidel ..

Máte prodejnu, showroom, ordinaci, kliniku a chcete aby Vaše prostory byly stále čisté a zákazníci se cítili přijemně? iC EVO LION je nejlepší volbou pro úklid i několikrát denně. Technologie Lithiové baterie je řešením, které Vám dává svobodu v úklidu a se strojem můžete prakticky uklízet kdykoli budete chtít. Až 50 minut na jedno nabití a následné rychlonabíjení, které zajistí nabití baterie až již nabíjením ve stroji nebo externě za jednu hodinu. Navíc si ke stroji můžete dokoupit náhradní baterii a tak být neustále připraven na jakékoli situace.

Sklopné ergonomické madlo s inovativním ovládáním stroje, možnost stroj uložit do parkovací polohy, nebo jeho snadné přenášení jsou geniálními faktory pro volbu tohoto stroje.

Stroj je vyvinut v souladu s nejnovějšími technologiemi. Robustní konstrukce, učinnost mytí, ovladatelnost, snadná údržba, rychlé nabíjení, možnost náhradní baterie, mytí i těžko přístupných ploch kam se jiné stroje nedostanou = to jsou fakta, která Vám pomohou při rozhodnutí k nákupu tohoto stroje.

 

JSEM BOHMAN iC EVO LION - já nezametám, já ani nestírám - já podlahy skutečně čistím!

Používáte robotický vysavač, nebo robotický vysavač s nádobkou pro čisticí roztok a ze spodu vysavače upevněný hadřík, který podlahu nevyčistí, ale jen stírá a možná i roztahuje nečistoty? Nečistoty ani bakterie robotickým vysavačem nezničíte, dokonce podlahu ani mopem pořádně neuklidíte. A proč? Robotický vysavač začne nečistoty stírat, ale dokud nevyměníte a nevyčistíte hadřík na stírání, tak prakticky roztahujete špínu po podlaze. A co mop? S mopem podlahu opravdu vytíráte, ale vyperete pokaždé mop v čisté vodě, tak aby byl skutečně čistý, nebo ho znovu vyperete v kbelíku, kde už jste ho nekolikrát před tím namočili? Hm, takže v podstatě čištíte pořád dokola špinavou vodou!

iC EVO LION je vybavený dvěma nádržemi, každá o kapacitě 5 litrů. Tzn. z nádrže na čistou vodu (kam přidáte čisticí prostředek, pozor: pouze prostředky určený pro podlahové mycí stroje). Voda s čisticím prostředkem je distibuována na kartáč, který podlahu vyčistí. Špinavá voda je odsávána pomocí stírací lišty za kartáčem nebo stírací lišty před kartáčem a dopravována do nádrže na znečištěnou vodu. Nádrže jsou odděleny takže nedojde ke kontaminaci špinavé vody s čistou vodou. S podlahovým mycí stroje s odsáváním iC EVO LION uklízíte vždy pouze čistou vodou s čisticím prostředek a jedině tímto způsobem dokážete Vaši podlahu pořádně vyčistit.

Jsem iC EVO LION. Nedokážu sice uklízet zcela sám, ale dokážu podlahu pořádně vyčistit.

Ano, podlahový mycí stroj Ic EVO LION nefunguje stejně jako robotický vysavač. iC EVO LION je podlahový mycí stroj s odsáváním, který skutečně čistí.

Podlahové mycí stroje vyrábíme pro komerční, profesionální a průmyslové použití. Díky tomu jsme vytvořili profesionální podlahový mycí stroj iC EVO LION, který můžete použít i v domácnostech a tak zajistit i ve Vašich domovech profesionální úklid, který díky našemu stroji bude u Vás doma za chvilku hotový

Technické parametry

Napětí36 V
Pracovní šířka280 mm
Teoretický / skutečný výkon900 m²/h
Sací motor140 W
Motor kartáče100 W
Počet kartáčů1 ks
Otáčky kartáče160 ot./min.
Přítlak kartáče10 kg
Maximální stoupavost2 %
Nádrž na čistou vodu5 l
Nádrž na znečištěnou vodu5 l
Hlučnost63 db (A)
BaterieLI-ION
Výdrž baterie50
Nabíječzabudovaný
Typ nabíječeexterní
Hmotnost19.8 kg
Rozměry758x376x392 mm
Šířka stírací lišty300 mm

Podobné produkty