Katalog produktů

Podlahový mycí stroj s odsáváním Bohman B 3

Zcela nový podlahový mycí stroj Bohman B 3. Bateriový mycí stroj, vhodný pro úklid tvrdých podlahových ploch o velikosti od 500 m² do 3000 m². Teoretický výkon podlahového mycího stroje Bohman B 3 je pak 1785 m²/hod. 

Zcela nově navržené madlo, dovoluje operátorovi uchopit ovládání stroje dle libosti a volby nejlepší ovladatelnosti pro každého. Dvě oddělené nádrže na čistou vodu (mycí roztok) a znečištěnou vodu (odsávánou vodu) umožňují komfortní úklid a jednoduché čištěšní stroje. Kapacita nádrží činí:

  • 35 litrů nádrž na mycí roztok
  • 40 litrů nádrž na znečištěnou vodu

Zcela nový podlahový mycí stroj Bohman B 3. Bateriový mycí stroj, vhodný pro úklid tvrdých podlahových ploch o velikosti od 500 m² do 3000 m². Teoretický výkon podlahového mycího stroje Bohman B 3 je pak 1785 m²/hod. 

Zcela nově navržené madlo, dovoluje operátorovi uchopit ovládání stroje dle libosti a volby nejlepší ovladatelnosti pro každého. Dvě oddělené nádrže na čistou vodu (mycí roztok) a znečištěnou vodu (odsávánou vodu) umožňují komfortní úklid a jednoduché čištěšní stroje. Kapacita nádrží činí:

  • 35 litrů nádrž na mycí roztok
  • 40 litrů nádrž na znečištěnou vodu

Podlahový mycí stroj Bohman B 3 je vybaven ukazatelel stavu hladiny nádrže na čistou vodu. O dokonalé odsátí umývané podlahy se stará výkonný sací motor ve spolupráci s ergonomickou stírací lištou. Výměna stíracích gum je rychlá a zvládne ji každý bez použití jakéhokoli nářadí. 

Pracovní šířka 43 cm a přítlak kartáče 35 kg Vám zajistí vysoký účinek mytí. to vše je doplněno snadnou manipulací se strojem. Jeho kompaktní rozměry jsou vhodné i pro náročné prostory na místo. Stírací lišta o šířce 780 mm projde dvěřmi 80 cm bez jakéhokoli problému, aniž byji obsluha musela sundávat ze stroje. Stroj má kompaktní rozměry díky kterým ho převezete téměř v každém výtahu

O pohon stroje se starají dvě 12V baterie s výkonem až 3 hodiny na jedno nabití. Pro jednoduchost je stroj vybaven vestavěným nabíječem a je možné ho nabíjet všude tam kde je zásuvka el. energie. 

Stroj je dodáván kompletní včetně kartáče, baterií a vestavěného nabíječe. Samozřejmostí je možnost dokoupení kartáče k tomuto stroji. 

Podlahový mycí stroj Bohman B 3 naleznete nejvíce pod naší značkou, ale je také dodáván v různých barevných provedeních pro jiné privátní značky, pro které tento typ stroje prodáváme. V případě Vašeho zájmu o provátní značku podlahových mycích strojů nás neváhejte kontaktovat.