Bohman Power K 15

Kód: BO10100026
Profesionáloní vysoce výkonný extraktor na čištění koberců, čalounění a interiéru vozidel Bohman Power K 15. Profesionální zařízení které se díky svým parametrům řadí mezi nejlepší ve své třídě.
Napětí
Napětí
230 V
Hmotnost
Hmotnost
12 kg
Rozměry
Rozměry
300x420x530 mm
Bohman Power K 15

Detailní popis

Profesionáloní vysoce výkonný extraktor na čištění koberců, čalounění a interiéru vozidel Bohman Power K 15. Profesionální zařízení které se díky svým parametrům řadí mezi nejlepší ve své třídě. Kvalitní čerpadlo o výkonu 70W se stará o ideální rozprašování mycího roztoku na čištění povrch. Sací motor s vysokým výkonem Vám zajistí vynikající odsátí. Nádoby z odolného plastu s kapacitou 14 litrů (nádoba na mycí roztok) a 14 litrů (nádoba na znečištěnou vodu) jsou ideální kapacitou pro střední a středně velké prostory.

Tento špičkový extraktor je v základní výbavě doplněn o skvělou hubici na koberce a tvrdé podlahové plochy. Hubice je přepínatelná v závisloti na typu použití koberec / tvrdá podlaha. Hubice je vybavena ergonomickým držákem pro pohodlnou manipulaci při práci.

I přes malé rozměry je Power K 15 určen pro profesionální využití a je vhodný i pro náročné práce, například v půjčovnách čisticí techniky nebo v úklidových firmách.

Systém s vysokým sacím výkonem high‑waterlift umožňuje odstranit maximální množství nečistot z koberce a snižuje dobu jeho schnutí. Ektraktory Bohman Power K 15 je možné doplnit o řadu volitelného příslušenství, které ještě více usnadní čištění koberců a především zvýší účinnost čištění koberců. Naše společnost je také dodavatelem kvalitních profesionálních čisticích prostředků pro čištění koberců, interiéru vozidel a čalounění.

Standardní balení obsahuje:

 • extraktor na koberce Bohman Power K 15
 • podlahová hubice přepínatelná pro použití na koberce nebo tvrdé podlahové plochy
 • flexibilní hadice s hadičkouo přívodu mycího roztoku a uchýtkami

Přednosti extraktoru Bohman Power K 15

 • Velikost stroje je malá ve srovnání s kapacitou nádrže. Stroj je možné převážet i v malém autě.
 • S jedním strojem je možné čistit koberce i tvrdé podlahy se stejným nástavcem. Změna z čištění koberců na tvrdé podlahy se provede velmi jednoduše otočením přepínače.
 • Speciálně tvarovaná hubice umožňuje velmi snadné čištění i pod stoly a pod nízkým nábytkem.
 • Kvalitní odsávací hlava je z hliníku, který zajišťuje prakticky neomezenou životnost.
 • Odsávací hlava je vybavena speciálním profilem, který zajišťuje vysoké procento odsátých nečistot a tím snižuje dobu schnutí čištěného povrchu.
 • Podlahová hubice je vybavena ergonomickou rukojetí, která je opatřena gumou pro snadnou manipulaci i při dlouhodobé práci se zařízením
 • Hubice je vybavena tryskou s dlouhou životností
 • Trubky podlahové násady jsou vyrobeny z nerezavějící oceli

Technické parametry

Napětí230 V
Hmotnost12 kg
Nádrž na čistou vodu14 l
Nádrž na znečištěnou vodu14 l
Délka přívodního kabelu10 m
Sací motor1500 W
Počet sacích motorů1
Podtlak 294 mBar
Čerpadlo70 W
Maximální tlak čerpadla4 bar
Rozměry300x420x530 mm

Podobné produkty